Ceník výcvik a výchovy, hlídání

Ceny za služby ve výchově psa

Ceník výcviku a výchovy psa, ceník hlídání a venčení

Individuální výcvik psa a jeho pána 350 Kč za hodinu = celou hodinu se věnuji jen jednomu klientovi a jeho psu a to v Brně na Lesné, Tišnově a Borači. Po domluvě s majitelem psa se můžeme scházet i v místě bydliště. Cena dopravy je 8,- Kč/km. ( cesta z Brna k Vám je 20 km, tedy dopravné je 40km x 8Kč - 240,- Kč).
V případě, kdy psa budeme odnaučovat lovit zvěř, budeme dojíždět do nejbližších lesů.

Skupinový výcvik psa je v ceně 250 Kč. ve skupině jsou minimálně 3 psovodi se psy. Sejdou-li se jen dva, je cena Výcvik probíhá na jednom místě, kde se majitelé a jejich psi učí dané povely. Tyto lekce jsou dále rozděleny do skupin:

Začátečníci - přivolání za klidu - ke mě, ovladatelnost na vodítku, sedni, lehni, ponechání psa na místě.

Pokročilí - upevňování povelů a přidávání náročnosti pro ovladatelnost psa ( přivolání, ovladatelnost na vodítku, sedni, lehni, ponechání psa na místě). přidání povelu vstaň, odkládání psa za pochodu v leže, přivolání psa za pochodu k noze. Vyplňte formulář

 

Internátní výcvik psa = jedná se o výcvik psa bez přitomnosti majitele psa. Psa ubytuji podle požadavků majitele (byt nebo kotec). Psa vycvičím a vychovám podle požadavků majitele psa. Doba výcviku je individuální. Majitelé mohou kdykoli svého psa navštívit.
Krmení zajišťuje majitel psa.

V připadě přípravy psa na zkoušky k uchovnění (ZVV1 nebo IPO1) si majitel psa sám hradí poplatky za figuranta a polatek za nastoupení na zkoušky.

Hlídání psů = pes je ubytován v bytě nebo kotci (dle požadavků majitele psa). Krmení zajišťuje majitel psa. Pes má zajištěn výběh na oploceném pozemku a procházky. Abych psům, které budu hlídat, zajistila dostatek času a prostoru, ubytovávám psy jen do určitého počtu. Proto spolupracuji s dalšími kolegy, které vám v době plného stavu můžu doporučit.

Venčení psů = jde především o venčení v Brně, Tišnově, Kuřími a Třebíči. Pokud potřebujete z jakéhokoli důvodu vyvenčit pejska, zavolejte a pejska Vám vyvenčíme. Vyplňte formulář


Vytvořeno © 2010 - 2012
Webmaster | Internetová reklama |Splňte si své sny | Reklamní články -